Zrkadlo s rámom z masívneho borovicového dreva Støraa Amanda

Klasické zrkadlo Amanda z dreva z certifikovanej masívnej borovice pochádzajúcej z udržateľných lesov si zamilujete na prvý pohľad. Jeho nadčasový... viac informácií »
Zrkadlo s rámom z masívneho borovicového dreva Støraa Amanda
Značka: Støraa
103 EUR
Kúpiť v e-shope »
Klasické zrkadlo Amanda z dreva z certifikovanej masívnej borovice pochádzajúcej z udržateľných lesov si zamilujete na prvý pohľad. Jeho nadčasový...

Klasické zrkadlo Amanda z dreva z certifikovanej masívnej borovice pochádzajúcej z udržateľných lesov si zamilujete na prvý pohľad. Jeho nadčasový dizajn sa ľahko prispôsobí akejkoľvek izbe a štýlu.

Drevo borovice je veľmi robustné a odolné voči poškodeniu. Preto sa s vami môže tento kúsok sťahovať z bytu do bytu bez toho, aby sa mu niečo stalo. Dlhé roky si ponecháva nezmenenú kvalitu, a tak s vami nábytok vydrží takmer naveky.

O značke:

Støraa je dánska nábytkárska značka, ktorá sídli v Holstebro, kde vyvíja a vyrába nábytok už viac ako dvadsaťpäť rokov.
Vlastný tím dizajnérov svoju kreativitu využíva pri tvorbe produktov, ktoré sú nielen krásne, ale predovšetkým kvalitné a spoľahlivé. Návrhy sa inšpirujú módnymi trendmi, zároveň však v Støraa myslia aj na to, že správny nábytok by mal predovšetkým robiť domov domovom.
To, že jednotlivé kúsky zodpovedajú prísnym štandardom, zaisťuje tím kontrolórov kvality.

Støraa, to je dizajn, kvalita, hodnota a dostupnosť. Žiadaný produkt Zrkadlo s rámom z masívneho borovicového dreva Støraa Amanda možno získať teraz tu u nás v obľúbenej sekcii zrkadlá. Pripravili sme pre vás obľúbené produkty v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však tiež viac kúskov od značky Støraa. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbený výrobca Støraa má top sortiment Ponuka platí do vypredania zásob!

Tento obľúbený produkt Zrkadlo s rámom z masívneho borovicového dreva Støraa od značky so zárukou kvality Støraa ľahko môžete získať u nás teraz za úplne najnižšiu cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 103 EUR.