Žltý vonkajší koberec Floorita Ananás, 160 x 230 cm

Chcete Aladinov lietajúci koberec? Máme niečo lepšie! Tento koberec od Floorita je totiž nielen krásny a príjemný na dotyk, ale aj extrémne odolný... viac informácií »
Žltý vonkajší koberec Floorita Ananás
Značka: Floorita
103 EUR
Kúpiť v e-shope »
Chcete Aladinov lietajúci koberec? Máme niečo lepšie! Tento koberec od Floorita je totiž nielen krásny a príjemný na dotyk, ale aj extrémne odolný...

Chcete Aladinov lietajúci koberec? Máme niečo lepšie!

Tento koberec od Floorita je totiž nielen krásny a príjemný na dotyk, ale aj extrémne odolný voči oderu a opotrebovaniu. Vyprať si ho môžete aj v pokoji domova. Stačí vám len voda a mydlo. Ozdobiť si ním môžete aj terasu, je totiž určený na vnútorné i vonkajšie použitie a je vhodný aj na vykurované podlahy. Jednoducho bomba, ktorá vydrží snáď navždy.

Tak nad čím ešte váhate? Tento unikátny produkt Žltý vonkajší koberec Floorita Ananás, 160 x 230 cm máte možnosť zohnať aktuálne tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii vonkajšie koberce! Teraz môžete získať obľúbené výrobky z tejto obľúbenej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu!

Žiadaný produkt Žltý vonkajší koberec Floorita Ananás, 160 x 230 od dodávateľa s dlhou históriou Floorita máte možnosť dostať aktuálne v našej ponuke výhodne. Teraz zaobstaráte len za 103 EUR.