Žltý vlnený koberec Flair Rugs Zen Garden, 120 x 170 cm

Minimalistické a neutrálne farebné odtiene v kombinácii s efektným použitím vysokého/nízkeho strihu, to sú koberce Flair Rugs Zen Garden. Táto... viac informácií »
Žltý vlnený koberec Flair Rugs Zen Garden
Značka: Flair Rugs
193 EUR
Kúpiť v e-shope »
Minimalistické a neutrálne farebné odtiene v kombinácii s efektným použitím vysokého/nízkeho strihu, to sú koberce Flair Rugs Zen Garden. Táto...

Minimalistické a neutrálne farebné odtiene v kombinácii s efektným použitím vysokého/nízkeho strihu, to sú koberce Flair Rugs Zen Garden. Táto kolekcia s motívom piesku meditačnej záhrady si nájde svoje miesto v útulnej spálni aj v modernej obývacej izbe.

Zároveň tento 100 % vlnený koberec ochráni podlahu pred poškodením, susedov pred hlukom a vaše nohy pred zimou.

Ak si zaobstaráte tento koberec, odporúčame ho:
– Použite protišmykový podklad, ktorý pomôže udržať koberec bezpečne na mieste a poskytne dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
– Pri čistení buďte opatrní. Pred použitím akýchkoľvek čistiacich prostriedkov na koberec najprv vyskúšajte ich stálosť na nenápadnom mieste.
– Nebuďte prekvapení, ak koberec bude počas prvých týždňov trochu praskať. Je to bežná vlastnosť vlnených kobercov, ktorá sa ustáli približne po prvom mesiaci. Nite z koberca nevyťahujte, ale jednoducho ich odstrihnite.
– Vyhnite sa dlhodobému vystaveniu priamemu slnečnému žiareniu, pretože to môže spôsobiť vyblednutie niektorých farieb.
– Odporúča sa koberec pravidelne otáčať, aby sa zabezpečilo rovnomerné opotrebovanie.
– Okamžite vyčistite všetky rozliate látky pomocou čistej suchej bielej handričky, ale dávajte pozor, aby ste ich nedrhli.
– Koberec môžete vysávať pomocou podlahového alebo kefového nadstavca.

Poznámka: pri výrobe tohto koberca sa používa latex. Tento žiadaný produkt Žltý vlnený koberec Flair Rugs Zen Garden, 120 x 170 cm máte možnosť nájsť ľahko u nás v populárnej kateogrii koberce. Máme pre vás kvalitné produkty zo spomínanej sekcie za super peniaze! To nie je všetko, nebojte, máme toho viac. Máme aj v ponuke viac výrobkov značky Flair Rugs. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľa obľúbený kus Žltý vlnený koberec Flair Rugs Zen Garden, 120 od dodávateľa so skvelou povesťou Flair Rugs môžete získať práve dnes za výpredajovú cenu! Stojí práve teraz u nás 193 EUR.