Žltý uterák z froté bavlny Södahl Golden, 60 x 40 cm

Výborná savosť, na dotyk jemná, navyše vyrobená z čisto prírodných materiálov. Táto osuška od značky Södahl je utkaná z prírodnej froté... viac informácií »
Žltý uterák z froté bavlny Södahl Golden
Značka: Södahl
12,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Výborná savosť, na dotyk jemná, navyše vyrobená z čisto prírodných materiálov. Táto osuška od značky Södahl je utkaná z prírodnej froté...

Výborná savosť, na dotyk jemná, navyše vyrobená z čisto prírodných materiálov. Táto osuška od značky Södahl je utkaná z prírodnej froté bavlny, ktorá je pružná, priedušná a prirodzene absorbuje vlhkosť. Dánsko-nórsky tím, tvoriaci pod vlajkou Södahl, dbá na to, aby všetky ich výrobky boli produkované s úplnou úctou k prírode, šetrne a udržateľne. Výrobok je vybavený značkou CE, ide teda o overený kúsok z európskej dielne. Exkluzívny produkt dá sa zaobstarať práve na webe v kategórii uteráky. Teraz nájdete ostatné produkty z tejto populárnej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu. Obľúbená značka zákazníkov Södahl pre svojich zákazníkov poskytuje veľmi kvalitný sortiment. Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, máme toho viac. U nás v ponuke nájdete ďalšie vybrané produkty od výrobcu Södahl. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa podarený produkt Žltý uterák z froté bavlny Södahl od skvelej značky Södahl jednoducho zaobstaráte u nás právě navždy výhodne! Na zohnanie práve v akcii za 12,99 EUR.