Žltý kovový odkladací stolík na balkón ADDU MWH, výška 70 cm

Tento dizajnový produkt Žltý kovový odkladací stolík na balkón ADDU MWH, výška 70 cm máte možnosť zohnať ešte na stránkach v obľúbenej... viac informácií »
Žltý kovový odkladací stolík na balkón ADDU MWH
Značka: ADDU
42 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tento dizajnový produkt Žltý kovový odkladací stolík na balkón ADDU MWH, výška 70 cm máte možnosť zohnať ešte na stránkach v obľúbenej...

Tento dizajnový produkt Žltý kovový odkladací stolík na balkón ADDU MWH, výška 70 cm máte možnosť zohnať ešte na stránkach v obľúbenej kategórii záhradné odkladacie stolíky. Máme pre vás ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej kategórie za výhodnú cenu! Tento výnimočný výrobca ADDU ponúka svojim zákazníkom veľmi kvalitný sortiment.
Aj na tom najmenšom balkóne si môžete zariadiť pravý záhradnícky raj. Na rohovú viacposchodovú policu sa vám zmestí nespočetne veľa byliniek, okrasných kvetín alebo napríklad aj balkónovej zeleniny. To, že bývate v centre mesta totiž neznamená, že si na raňajky nemôžete dopriať vlastnoručne vypestované paradajky ♥
Pevný kovový rám zaistí polici stabilitu a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Pestré farby zase osviežia vašu záhradku.

Stavte na kvalitu so záhradným nábytkom Addu. V širokom sortimente tejto značky nájdete to pravé posedenie na záhradu, balkón alebo napríklad aj na predzáhradku svojho bistra či reštaurácie. Všetko kvalitné drevo použité na výrobu sa pýši certifikáciou FSC ®, ktorá zaručuje, že stromy pochádzajú z lesov spravovaných udržateľným spôsobom. Hliníkové kúsky zasa oceníte pre jednoduchú údržbu a ľahkú manipuláciu vďaka nízkej hmotnosti. Ktorá kolekcia bude práve pre vás tá pravá?

Lacný produkt Žltý kovový odkladací stolík na balkón ADDU MWH, výška 70 cm od populárneho výrobcu ADDU nájdete tady teraz navždy výhodne! Momentálne v akcii za 42 EUR.