Žltý konzolový stolík Ragaba Ashme, šírka 85 cm

Produkty značky Ragaba sa hodia pre tých, ktorí do svojho interiéru hľadajú neopozeraný dizajn, ktorý ale zároveň nie je zbytočne výstredný.... viac informácií »
Žltý konzolový stolík Ragaba Ashme
Značka: Ragaba
197 EUR
Kúpiť v e-shope »
Produkty značky Ragaba sa hodia pre tých, ktorí do svojho interiéru hľadajú neopozeraný dizajn, ktorý ale zároveň nie je zbytočne výstredný....

Produkty značky Ragaba sa hodia pre tých, ktorí do svojho interiéru hľadajú neopozeraný dizajn, ktorý ale zároveň nie je zbytočne výstredný.

Presne také sú konzolové stolíky z kolekcie Ashme . Ich jasné farby vnesú do vášho domova kus hravosti, ale zároveň oceníte ich praktickosť a spoľahlivosť. Stolík z tejto kolekcie môžete vyberať z 3 rôznych rozmerových variantov a množstva farebných kombinácií.

Vďaka jeho štíhlym rozmerom ho využijete ako odkladací stôl vo vašej predsieni alebo chodbe, či ako úsporný písací stôl.

Všetky produkty značky Ragaba sú vyrobené z dreva s FSC certifikáciou. Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom S 0560-Y.
Veľmi žiadaný kus Žltý konzolový stolík Ragaba Ashme, máte možnosť získať bez problémov u nás v populárnej rubrike uncategorized! Teraz získate ďalšie výrobky zo spomínanej rubriky ľahko online!

Obľúbený a akčný produkt Žltý konzolový stolík Ragaba Ashme, šírka 85 cm od obľúbenej značky Ragaba jednoducho môžete zaobstarať práve za super cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 197 EUR.