Žltý kancelársky dierovač Leitz Cosy

Kvalitný a lacný tovar Žltý kancelársky dierovač Leitz od nášho popredného výrobcu Leitz ľahko zoženiete teraz v ponuke za skvelú cenu. Ceny už od 11,60 EUR. EAN: 4002432125340
Žltý kancelársky dierovač Leitz Cosy
Značka: Leitz
11,60 EURDostupnosť: SKLADOM 14,49 Kč Sleva -19%
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Potrebujete založiť dokumenty do zviazaných dosiek? V tom prípade je ideálne mať poruke spoľahlivý dierovač. Skúste napríklad tento v prémiovej kvalite od značky Leitz. Kovový dierovač je určený až na 30 listov (papier s gramážou 80 g/m2) a je vybavený vysúvateľným meradlom formátov – A6, A5, A4, folio, US quart a s možnosťou štvordierovača. Rozostup jednotlivých otvorov je 8 cm a ich priemer je 5,5 mm. Nájdete aj rámček s označením formátu, ktorý umožní perfektné zarovnanie. Pod odklápacím úchytom sa nachádza zásobník na odrezky, ktorý možno ľahko a bezpečne vyprázdniť.

Značka Leitz získala za kúsky z tejto kolekcie v roku 2021 cenu za produktový a komunikačný dizajn Red Dot Design Award.
Tento veľmi obľúbený tovar Žltý kancelársky dierovač Leitz možno kúpiť jednoducho u nás zaradený v sekcii papiernictvo! Vyhľadajte si ešte iné kúsky v spomínanej sekcii za super ceny. U zákazníkov obľúbený výrobca Leitz dlhodobo predáva vysoko kvalitné výrobky. Môžete sa presvedčiť sami.