Žlté stropné svietidlo Bulb Attack Doce M, ⌀ 30 cm

Stropné svetlo podľa aktuálnych trendov a zároveň inšpirované nadčasovým štýlom.. Kolekciu Doce majú na svedomí dizajnéri, ktorí vkladajú do... viac informácií »
Žlté stropné svietidlo Bulb Attack Doce M
Značka: Bulb Attack
173 EUR
Kúpiť v e-shope »
Stropné svetlo podľa aktuálnych trendov a zároveň inšpirované nadčasovým štýlom.. Kolekciu Doce majú na svedomí dizajnéri, ktorí vkladajú do...

Stropné svetlo podľa aktuálnych trendov a zároveň inšpirované nadčasovým štýlom..

Kolekciu Doce majú na svedomí dizajnéri, ktorí vkladajú do každého osvetlenia svoje srdce a roky skúseností. Ak práve hľadáte svetlo do spálne či obývačky, ktoré dýcha modernou a je zhotovené zo starostlivo vybraných materiálov, tu ho máte.

Tienidlo je vyrobené z laminovanej látky, ktorá prispieva k príjemnému tlmenému svitu. Avšak priemer tienidla 30 cm zaručuje, že sa svetlo spoľahlivo rozptýli aj vo väčšej miestnosti.
Žiadaný produkt Žlté stropné svietidlo Bulb Attack ide nakúpiť bez problémov tu na našich stránkach v sekcii stropné a závesné svietidlá! Vyhľadajte si akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za najnižšiu cenu!

Tento najpredávanejší výrobok Žlté stropné svietidlo Bulb Attack od značky so zárukou kvality Bulb Attack môžete pohodlne kúpiť teraz až neuveriteľne lacno! Lacno za cenu 173 EUR.