Žlté hojdacie kreslo s podnožkou Softline Apollo

Hojdacie kreslo s podnožkou z kolekcie Softline Apollo povznesie byt aj společenkú miestnosť a dodá iskru originality a moderného štýlu. Zároveň ide... viac informácií »
Žlté hojdacie kreslo s podnožkou Softline Apollo
Značka: Softline
691 EUR
Kúpiť v e-shope »
Hojdacie kreslo s podnožkou z kolekcie Softline Apollo povznesie byt aj společenkú miestnosť a dodá iskru originality a moderného štýlu. Zároveň ide...

Hojdacie kreslo s podnožkou z kolekcie Softline Apollo povznesie byt aj společenkú miestnosť a dodá iskru originality a moderného štýlu. Zároveň ide o príjemný a pohodlný kus nábytku. Pevná konštrukcia zaistí stabilitu a čalúnenie kresla s vysokou hodnotu cyklov Martindale, svedčí o odolnosti poťahu voči oderu a celkovému opotrebovaniu. Tak sa nedržte pri zemi a pustite do interiéru jedinečný dizajn od značky Softline.Kvalitný produkt Žlté hojdacie kreslo s podnožkou obstaráte ľahko tu na našich stránkach v populárnej sekcii kreslá! Preskúmajte ďalšie produkty z našej rubriky za akčnú cenu. Vehlasná značka Softline ponúka špičkové výrobky. Pozrite so sami! Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite na ďalší preverený tovar od značky Softline. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený výrobok Žlté hojdacie kreslo s od spoločnosti s výborným menom Softline je k dostaniu u nás stále výhodne. Akčné ceny už od 691 EUR.