Žltá stolová škatuľa Leitz Cosy

Preneste si všetko potrebné so sebou do kancelárie v praktickej škatuli od značky Leitz. Otvorený úložný priestor je okrem písacích potrieb alebo... viac informácií »
Žltá stolová škatuľa Leitz Cosy
Značka: Leitz
8,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Preneste si všetko potrebné so sebou do kancelárie v praktickej škatuli od značky Leitz. Otvorený úložný priestor je okrem písacích potrieb alebo...

Preneste si všetko potrebné so sebou do kancelárie v praktickej škatuli od značky Leitz. Otvorený úložný priestor je okrem písacích potrieb alebo zápisníkov vhodný na prenos teplých i studených jedál alebo ukladanie trvanlivých potravín a ovocie vo firemnej kuchynke či na recepcii. Tento pomocník má certifikáciu Food safe a je vyrobený z kvalitného plastu bez škodlivých zlúčenín BPA .
Plné dno bez otvorov zaisťuje bezpečné uloženie aj drobných predmetov. Základňa je pokrytá protišmykovým povrchom. Vďaka plastovému materiálu sa ľahko čistí a je veľmi odolný proti vode a poškriabaniu.

Značka Leitz získala za kúsky z tejto kolekcie v roku 2021 cenu za produktový a komunikačný dizajn Red Dot Design Award. Tento vynikajúci kus môžete nakúpiť bezstarostne na našom webe v obľúbenej sekcii úložné boxy. Teraz nájdete ešte podobné kusy z našej rubriky za najnižšiu cenu. Naša ponuka je široká, mrknite na viac výrobkov od výrobcu Leitz. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavový produkt Žltá stolová škatuľa Leitz od spoločnosti s výborným menom Leitz ľahko môžete zaobstarať u nás teraz v zľave! Ceny už od 8,99 EUR.