Žltá stolová lampa Leitmotiv Hood

Stolová lampa Hood čerpá inšpiráciu z retra, ktorého obľúbenosť rastie. Tento kúsok má jemné a čisté línie a farby, ktoré polichotia interiéru... viac informácií »
Žltá stolová lampa Leitmotiv Hood
Značka: Leitmotiv
82,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Stolová lampa Hood čerpá inšpiráciu z retra, ktorého obľúbenosť rastie. Tento kúsok má jemné a čisté línie a farby, ktoré polichotia interiéru...

Stolová lampa Hood čerpá inšpiráciu z retra, ktorého obľúbenosť rastie. Tento kúsok má jemné a čisté línie a farby, ktoré polichotia interiéru a napriek tomu sa nestanú nechceným stredobodom pozornosti.

O značke:
Namiesto dreva dáte prednosť kovu a omnoho viac než sklo vás baví mramor? Všeobecne vás viac bavia nekonvenčné materiály a spracovanie? Potom ste tu správne. Značka Leitmotiv je totiž skvelou ukážkou scandi a mierne industriálneho štýlu, ku ktorému tieto materiály jednoznačne patria.Najpredávanejší produkt zoženiete jednoducho tu na našom webe v populárnej rubrike stolové lampy. Získajte skvelé produkty z tejto rubriky za parádnu cenu! Vedúci dodávateľ Leitmotiv má k dispozícii prvotriedny sortiment

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Žltá stolová lampa Leitmotiv od obľúbeného výrobcu Leitmotiv ľahko zoženiete tady vo výpredajové akciu. Produkt nakúpite teraz u nás za 82,90 EUR.