Žltá sklenená váza Bitz Kusintha, výška 22 cm

Váza, ktorá vyzerá v interiéri skvele nielen naplnená čerstvými kvetmi, ale aj len tak položená na poličke. Tak by sa dala charakterizovať táto... viac informácií »
Žltá sklenená váza Bitz Kusintha
Značka: Bitz
52,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Váza, ktorá vyzerá v interiéri skvele nielen naplnená čerstvými kvetmi, ale aj len tak položená na poličke. Tak by sa dala charakterizovať táto...

Váza, ktorá vyzerá v interiéri skvele nielen naplnená čerstvými kvetmi, ale aj len tak položená na poličke. Tak by sa dala charakterizovať táto sklenená kráska zdobená jemnou štruktúrou od dánskej značky Bitz.Tento zľavnený kus Žltá sklenená váza Bitz Kusintha, výška 22 cm je na získanie ešte tu na našom webe v populárnej sekcii vázy. Získajte akčné produkty zo spomínanej kategórie za skvelú cenu. To ale nie je všetko, naša ponuka je široká. Preskúmajte u nás taky viac kvalitných výrobkov značky Bitz. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Dizajnový kus Žltá sklenená váza Bitz Kusintha, výška 22 od dodávateľa tovaru Bitz možno nájsť momentálne na webe výhodne! Výhodne za cenu 52,90 EUR.