Žltá sklenená váza Bitz Kusintha, ø 10 cm

Dánska značka Bitz sa pri výrobe dekorácií zameriava predovšetkým na udržateľnosť a elegantný vzhľad. Výnimkou nie je ani táto váza z kolekcie... viac informácií »
Žltá sklenená váza Bitz Kusintha
Značka: Bitz
16 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dánska značka Bitz sa pri výrobe dekorácií zameriava predovšetkým na udržateľnosť a elegantný vzhľad. Výnimkou nie je ani táto váza z kolekcie...

Dánska značka Bitz sa pri výrobe dekorácií zameriava predovšetkým na udržateľnosť a elegantný vzhľad. Výnimkou nie je ani táto váza z kolekcie Kusintha, ktorá je vyrobená z recyklovaného skla. Jej pôvabné vyhotovenie pozdvihne všetko od čerstvo natrhaných kvetov či okrasnej trávy.
Tento obľúbený produkt Žltá sklenená váza Bitz Kusintha, ø máte možnosť dostať už dnes na našich stránkach umiestnený v rubrike vázy. Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie produkty z tejto známej rubriky za outletovú cenu! Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme však aj v ponuke ďalší kvalitný tovar od výrobcu Bitz. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľa predávaný tovar Žltá sklenená váza Bitz Kusintha, ø 10 cm od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Bitz je možné kúpiť v súčasnosti za extra cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 16 EUR.