Žltá škatuľa s 4 zásuvkami Leitz Office, dĺžka 36 cm

Veľmi obľúbený výrobok Žltá škatuľa s 4 zásuvkami je dostupný taktiež na webe zaradený v rubrike organizéry do pracovne. Mrknite na zľavnené... viac informácií »
Žltá škatuľa s 4 zásuvkami Leitz Office
Značka: Leitz
51 EUR
Kúpiť v e-shope »
Veľmi obľúbený výrobok Žltá škatuľa s 4 zásuvkami je dostupný taktiež na webe zaradený v rubrike organizéry do pracovne. Mrknite na zľavnené...

Veľmi obľúbený výrobok Žltá škatuľa s 4 zásuvkami je dostupný taktiež na webe zaradený v rubrike organizéry do pracovne. Mrknite na zľavnené produkty z tejto rubriky za úplne najnižšiu cenu. Praktický pomocník do kancelárie v trendovom šate. Zásuvková škatuľa od značky Leitz vám poskytne štýlové útočisko na dokumenty veľkosti A4 alebo všetky písacie potreby či zápisníky. Škatule sa veľmi ľahko skladajú pomocou patentov. Predná strana je vybavená kontrastnými bielymi štítkami v kvalitnom kovovom rámčeku.

Pre pohodlné prenášanie sú po stranách umiestnené otvory s kovovým obvodom. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného pevného kartónu. Lesklý polypropylénový materiál vytvára atraktívny vzhľad škatule. Navyše pôsobí ako ochrana pre dlhodobé používanie. Tiež sa ľahko udržuje, stačí len pretrieť handričkou a dodáte mu stratený lesk.

Tento dizajnový tovar Žltá škatuľa s 4 zásuvkami Leitz Office, dĺžka 36 cm od spoľahlivej značky Leitz je k dostaniu tu a teraz práve výhodne! Aktuálne za 51 EUR.