Žltá ploská fľaša Pantone, 150 ml

Roztomilá fľaštička vo farbách značky Pantone sa zmestí do každého vrecka aj tej najmenšej kabelky. Majte pri sebe svoj obľúbený nápoj, ktorý... viac informácií »
Žltá ploská fľaša Pantone
Značka: Pantone
29 EUR36 EUR Zľava -17%
Kúpiť v e-shope »
Roztomilá fľaštička vo farbách značky Pantone sa zmestí do každého vrecka aj tej najmenšej kabelky. Majte pri sebe svoj obľúbený nápoj, ktorý...

Roztomilá fľaštička vo farbách značky Pantone sa zmestí do každého vrecka aj tej najmenšej kabelky. Majte pri sebe svoj obľúbený nápoj, ktorý vás zahreje, či už ste na túre v horách alebo v mestskej džungli.

Bude to aj štýlový a praktický darček pre každého pôžitkára, ktorý je zároveň milovníkom dizajnu.

Poznámka: uzáver je upevnený na pohyblivom kĺbe, takže ho nemôžete stratiť.
Obľúbený produkt dostanete už dnes na webe v známej sekcii fľaše. Máme pre vás ešte ostatné produkty z tejto známej sekcie za internetové ceny! Náš sortiment je široký, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Pantone. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúca značka Pantone vás obohatí o prémiový tovar.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Žltá ploská fľaša Pantone, 150 ml od obľúbeného výrobcu Pantone máte možnosť nájsť tu teraz práve výhodne! Práve možno objednať len za 29 EUR.