Žltá hojdacia sieť Descotis Bella, dĺžka 420 cm

Lacný tovar ide získať jednoducho tu na webe v sekcii hojdacie siete! Teraz kúpite parádne produkty z tejto rubriky za najlepšie ceny. Medzi... viac informácií »
Žltá hojdacia sieť Descotis Bella
Značka: Descotis
117 EUR167 EUR Zľava -29%
Kúpiť v e-shope »
Lacný tovar ide získať jednoducho tu na webe v sekcii hojdacie siete! Teraz kúpite parádne produkty z tejto rubriky za najlepšie ceny. Medzi...

Lacný tovar ide získať jednoducho tu na webe v sekcii hojdacie siete! Teraz kúpite parádne produkty z tejto rubriky za najlepšie ceny. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Descotis dodáva svojim zákazníkom špičkové produkty Snívate o dni, keď hodíte všetky starosty za hlavu a ľahnete si pod hrejivé slnečné lúče? Doprajte si také chvíle v hojdacej sieti značky Descotis, ktorá v sebe nesie vôňu exotiky indonézskej výroby.

Ležadlo je vyrobené z príjemného textilu, ktorý vás pri popoludňajšom šlofíku zahalí do mäkkého objatia. Spoľahlivo vás udržia závesné laná zhotovená z pravého povrazu. Závesný systém je súčasťou balenia, teda stačí sieť umiestniť medzi stromami alebo trámy na verande a užívať si nerušený relax v bohémskom štýle.

Zľavnený výrobok Žltá hojdacia sieť Descotis Bella, dĺžka 420 cm od tejto skvelej značky Descotis k dostaniu dnes za super cenu. Teraz možno objednať len za 117 EUR.