Žiarovka UMAGE IDEA LED A+, 6W

Superžárovky IDEA boli vyrobené s ohľadom na životné prostredie aj kvalitu svetla a váš interiér prežiaria okamžite po zapnutí teplým, príjemným... viac informácií »
Žiarovka UMAGE IDEA LED A+
Značka: UMAGE
19 EUR
Kúpiť v e-shope »
Superžárovky IDEA boli vyrobené s ohľadom na životné prostredie aj kvalitu svetla a váš interiér prežiaria okamžite po zapnutí teplým, príjemným...

Superžárovky IDEA boli vyrobené s ohľadom na životné prostredie aj kvalitu svetla a váš interiér prežiaria okamžite po zapnutí teplým, príjemným svetlom.

Žiarovky IDEA majú vysoký štandard podania farieb a verne napodobňujú prirodzené svetlo. V porovnaní s ostatnými žiarovkami sú skvelou voľbou pre úsporu energie. Zostávajú chladné po celú dobu svojej životnosti.

Žiarovka IDEA 6W 60 mm sa perfektne hodí pre všetky UMAGE svietidlá. Obľúbený a kvalitný tovar Žiarovka UMAGE IDEA LED možno zakúpiť priamo na našich stránkach v obľúbenej sekcii žiarovky! Pripravili sme pre vás kvalitné produkty z našej kategórie za výpredajovú cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Samozrejme, máme v ponuke viac vybraných výrobkov od výrobcu UMAGE. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ UMAGE pre vás vyrába prvotriedny produkty.

Kvalitný a obľúbený tovar Žiarovka UMAGE IDEA LED A+, od renomovaného dodávateľa UMAGE máte možnosť získať aktuálne na našej webovej stránke za priaznivú cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 19 EUR.