Zelený vonkajší vankúš Hartman Casual, 60 x 40 cm

Pripravte svoju záhradu na nadchádzajúce teplé a slnečné dni. Značka Hartman jej dodá štýl a zároveň aj nezameniteľné pohodlie. Pokiaľ ide o... viac informácií »
Zelený vonkajší vankúš Hartman Casual
Značka: Hartman
51 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pripravte svoju záhradu na nadchádzajúce teplé a slnečné dni. Značka Hartman jej dodá štýl a zároveň aj nezameniteľné pohodlie. Pokiaľ ide o...

Pripravte svoju záhradu na nadchádzajúce teplé a slnečné dni. Značka Hartman jej dodá štýl a zároveň aj nezameniteľné pohodlie. Pokiaľ ide o záhradný textil, s kolekciou Casual rozhodne nešliapnete vedľa. Vďaka minimalistickému jednofarebnému prevedeniu ho ľahko zladíte s ostatným vybavením. V žiadnom prípade však nie je ochudobnená o praktickosť. Zatiaľ čo zovňajšok je vyrobený zo 100 % polyesteru zaisťujúci jednoduchú údržbu, výplň z polyuretánovej peny sa postará o komfortné posedenie a rýchle schnutie. Jednoducho ideálna kombinácia. Tento veľmi žiadaný produkt možno zaobstarať okrem iného tu na našich stránkach v populárnej kateogrii vonkajšie vankúše! Teraz si môžete kúpiť kvalitné produkty v spomínanej kategórii za výhodné peniaze! To však nie je všetko, máme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie preverené kúsky od výrobcu Hartman. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci výrobok Zelený vonkajší vankúš Hartman Casual, 60 x 40 cm od známej spoločnosti Hartman pohodlne zoženiete v našej internetovej ponuke za úplne najnižšiu cenu! Teraz len za 51 EUR.