Zelený vonkajší koberec NORTHRUGS Porto, ø 140 cm

Okrúhle koberce sú veľmi obľúbené a tie od značky NORTHRUGS navyše môžete umiestniť do interiéru aj exteriéru. Sú totiž vyrobené z kvalitného... viac informácií »
Zelený vonkajší koberec NORTHRUGS Porto
Značka: NORTHRUGS
74 EUR
Kúpiť v e-shope »
Okrúhle koberce sú veľmi obľúbené a tie od značky NORTHRUGS navyše môžete umiestniť do interiéru aj exteriéru. Sú totiž vyrobené z kvalitného...

Okrúhle koberce sú veľmi obľúbené a tie od značky NORTHRUGS navyše môžete umiestniť do interiéru aj exteriéru. Sú totiž vyrobené z kvalitného propylénu, sú vysokoodolné a prípadné nečistoty možno jednoducho zotrieť vlhkou handričkou.

Zvoľte koberec NORTHRUGS, ktorý je praktický, krásne vyzerá a je príjemný na dotyk.

• nemecká kvalita
• odolný, možné umiestniť aj von
• krásne farby, ktoré nevyblednú
• nádherné motívy a vzory Výnimočný tovar Zelený vonkajší koberec NORTHRUGS môžete zaobstarať jednoducho tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii vonkajšie koberce. Mrknite na skvelé produkty z tejto populárnej sekcie v akcii! Významný výrobca NORTHRUGS predstavuje top výrobky. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú. Ale možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Pozrite sa tiež na ďalšie skvelé kúsky od značky NORTHRUGS. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší výrobok Zelený vonkajší koberec NORTHRUGS Porto, ø 140 cm s osvedčenou značkou NORTHRUGS dostanete aktuálne za dobrú cenu. Lacno za cenu 74 EUR.