Zelený uterák z čistej bavlny Sunny, 50 × 90 cm

Kúpeľňa ako miesto, v ktorom budete chcieť tráviť čas rovnako radi ako trebárs v spálni? Áno, ide to! Stačí vybrať tie správne doplnky, ktoré... viac informácií »
Zelený uterák z čistej bavlny Sunny
Značka: Hobby
12,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kúpeľňa ako miesto, v ktorom budete chcieť tráviť čas rovnako radi ako trebárs v spálni? Áno, ide to! Stačí vybrať tie správne doplnky, ktoré...

Kúpeľňa ako miesto, v ktorom budete chcieť tráviť čas rovnako radi ako trebárs v spálni? Áno, ide to!

Stačí vybrať tie správne doplnky, ktoré ponúknu jemný komfort pre vašu pokožku a zároveň sa stanú neprehliadnuteľnou dekoráciou vašej kúpeľne. A presne také sú uteráky Rainbow! Sú vyrobené zo 100% bavlny , sú mäkučké a pre vašu pokožku budú ako pohladenie. ♥

Poznámka: uterák nemá pútko. Tento veľmi obľúbený produkt máte možnosť dostať pohodlne tu na našich stránkach v kategórii ! Pripravili sme pre vás ďalšie kusy z tejto populárnej kategórie za úplne najnižšiu cenu. U nás toho nájdete oveľa viac, máme v ponuke tiež viac kúskov od značky Hobby. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ Hobby ponúka svojim zákazníkom vynikajúci tovar.

Veľmi obľúbený výrobok Zelený uterák z čistej bavlny Sunny, 50 od spoločnosti so zárukou kvality Hobby jednoducho môžete získať tu za extra cenu! Práve teraz za cenu 12,99 EUR.