Zelený silikónový podbradník s vreckom Kindsgut Bib

S praktickým podbradníkom značky Kindsgut sa nemusíte báť štiav ani omáčok. Spoľahlivo totiž ochráni odev aj toho najdivokejšieho malého jedáka.... viac informácií »
Zelený silikónový podbradník s vreckom Kindsgut Bib
Značka: Kindsgut
16 EUR
Kúpiť v e-shope »
S praktickým podbradníkom značky Kindsgut sa nemusíte báť štiav ani omáčok. Spoľahlivo totiž ochráni odev aj toho najdivokejšieho malého jedáka....

S praktickým podbradníkom značky Kindsgut sa nemusíte báť štiav ani omáčok. Spoľahlivo totiž ochráni odev aj toho najdivokejšieho malého jedáka. Jeho spodná časť je vybavená vreckom, ktoré zachytí padajúce jedlo a omrvinky. Je vyrobený zo silikónu, čo umožňuje ľahkú údržbu – stačí ho jednoducho umyť. Tento veľmi obľúbený výrobok Zelený silikónový podbradník s vreckom Kindsgut dá sa zaobstarať teraz tu u nás umiestnený v sekcii detský textil. Vyberte si kvalitné produkty z tejto známej rubriky za úplne najnižšiu cenu.

Tento žiadaný tovar Zelený silikónový podbradník s vreckom Kindsgut Bib od nášho známeho výrobcu Kindsgut ľahko zaobstaráte v súčasnosti vo výpredajové akciu. Na zohnanie práve v akcii za 16 EUR.