Zelený rohový modul menčestrovej pohovky Scandic Sting

Štýlové a praktické sedenie podľa vašich potrieb - to je modulárna kolekcia Scandic Sting. Jednotlivé moduly sa dajú jednoducho kombinovať a... viac informácií »
Zelený rohový modul menčestrovej pohovky Scandic Sting
Značka: Scandic
429 EUR
Kúpiť v e-shope »
Štýlové a praktické sedenie podľa vašich potrieb - to je modulárna kolekcia Scandic Sting. Jednotlivé moduly sa dajú jednoducho kombinovať a...

Štýlové a praktické sedenie podľa vašich potrieb – to je modulárna kolekcia Scandic Sting.

Jednotlivé moduly sa dajú jednoducho kombinovať a vytvoriť tak pohovku prispôsobenú vášmu priestoru a potrebám.

Pomocou tohto systému ľahko vytvoríte rohovú pohovku, pohovku v tvare U alebo extra dlhú pohovku. Moduly sú vizuálne prispôsobené zo všetkých strán vďaka systému spodného pripojenia. Môžete ich teda použiť v interiéri alebo samostatne ako kreslá, ktoré doplnia modulárnu pohovku v rovnakom štýle.

Objavte viac modulov s kolekciou Scandic Sting.

Môžete si zaobstarať aj už navrhnuté modulové sedacie súpravy Scandic Sting. Tento unikátny kus Zelený rohový modul menčestrovej pohovky Scandic Sting ide nakúpiť bez problémov tu u nás v obľúbenej kategórii modulárne pohovky. Pripravili sme pre vás akčné výrobky z tejto známej kategórie za skvelú cenu.

Tento unikátny produkt Zelený rohový modul menčestrovej pohovky Scandic Sting od značky s tradíciou a dobrou povesťou Scandic máte možnosť nájsť teraz za akčnú cenu! Teraz nakúpite za 429 EUR.