Zelený príborník s nohami z dubového dreva Tento Scoop, výška 162 cm

Oživte svoju kuchyňu štýlovým scandi príborníkom. ♥ Ak si vedľa funkčnosti potrpíte aj na jemný dizajn, je pre vás vysoký príborník Tenzo... viac informácií »
Zelený príborník s nohami z dubového dreva Tento Scoop
Značka: Tenzo
799 EUR
Kúpiť v e-shope »
Oživte svoju kuchyňu štýlovým scandi príborníkom. ♥ Ak si vedľa funkčnosti potrpíte aj na jemný dizajn, je pre vás vysoký príborník Tenzo...

Oživte svoju kuchyňu štýlovým scandi príborníkom. ♥

Ak si vedľa funkčnosti potrpíte aj na jemný dizajn, je pre vás vysoký príborník Tenzo ako stvorený. Tento krásavec pôvodom zo Švédska stojí pevne na zemi na nohách z vysoko kvalitného dubového dreva. Vyladený škandinávsky vzhľad dopĺňa príjemný odtieň, ktorý oslní vás i vašich hostí.

Tento akčný produkt Zelený príborník s nohami z dubového dreva ide nakúpiť v pohode tu na našich stránkach v známej sekcii komody! Teraz kúpite nové produkty z tejto obľúbenej sekcie v bezva akcii! Možno ale hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie vybrané produkty od výrobcu Tenzo. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt Zelený príborník s nohami z dubového dreva od značky s dlhou tradíciou Tenzo môžete zohnať v našej ponuke v zľave. Teraz získate od 799 EUR.