Zelený príborník s kovovými nohami v čiernej farbe so 6 zásuvkami Tenzo Lipp

Dodajte vašej kuchyni prehľadnosť s príborníkom v scandi štýle. ♥ Nízky príborník je elegantným spojením vkusu, jednoduchosti a funkčnosti.... viac informácií »
Zelený príborník s kovovými nohami v čiernej farbe so 6 zásuvkami Tenzo Lipp
Značka: Tenzo
999 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dodajte vašej kuchyni prehľadnosť s príborníkom v scandi štýle. ♥ Nízky príborník je elegantným spojením vkusu, jednoduchosti a funkčnosti....

Dodajte vašej kuchyni prehľadnosť s príborníkom v scandi štýle. ♥

Nízky príborník je elegantným spojením vkusu, jednoduchosti a funkčnosti. Kovové nohy a temný farebný odtieň navyše dodajú vášmu interiéru nádych originality a modernosti.


Akčný tovar Zelený príborník s kovovými máte možnosť nakúpiť teraz tu a teraz na našom webe v známej sekcii komody! Preskúmajte zľavnené výrobky zo spomínanej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Vedúci výrobca Tenzo svojim zákazníkom ponúka skvelý tovar Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež viac osvedčeného tovaru od výrobcu Tenzo. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento výnimočný tovar Zelený príborník s kovovými od dodávateľa kvalitných produktov Tenzo máte možnosť nakúpiť u nás v zľave. Stojí teraz u nás 999 EUR.