Zelený konferenčný stolík Teulat Arista

Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku... viac informácií »
Zelený konferenčný stolík Teulat Arista
Značka: Teulat
329 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku...

Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom vašej obývačky.

My už sme sa zamilovali! Získa si konferenčný stolík aj vaše srdce? ♥

Stolík má po stranách praktické zásuvky, do ktorých ľahko ukryjete drobnosti, ktoré nechcete mať na očiach.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti. Veľa obľúbený produkt zoženiete bez problémov na webe v známej rubrike konferenčné stolíky! Pripravili sme zľavnené produkty z tejto známej sekcie za najlepšie ceny! Slávna značka Teulat pre svojich zákazníkov predáva prvotriedny sortiment

Akčný výrobok Zelený konferenčný stolík Teulat od kvalitnej spoločnosti Teulat ľahko môžete zohnať v našej online ponuke lacno. V akcii od 329 EUR.