Zelený koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Catay, 57 × 110 cm

S kobercom z kolekcie Catay od značky Universal získate nielen dizajnový doplnok do interiéru, ale aj praktického pomocníka proti studenej... viac informácií »
Zelený koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Catay
Značka: Universal
19 EUR
Kúpiť v e-shope »
S kobercom z kolekcie Catay od značky Universal získate nielen dizajnový doplnok do interiéru, ale aj praktického pomocníka proti studenej...

S kobercom z kolekcie Catay od značky Universal získate nielen dizajnový doplnok do interiéru, ale aj praktického pomocníka proti studenej podlahe.

Prečo mať doma koberec?
Ide u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitovo teplotu o 2 °C. A tak vám môže ušetriť aj peniaze za vykurovanie.
Niektoré koberce od Universal sú antistatické. Vďaka tomu je ľahšie vysať z nich omrvinky i zvieraciu srsť.

Tento koberec bol upravený metódou Heat-set frisé, teda má vyššiu životnosť materiálu aj farieb ako iné koberce.

Heat-set frisé
Ide o metódu tepelného spracovania kobercových vlákien. Koberec sa stane pevnejším a odolnejším voči poškodeniu. Metóda má vplyv aj na vzhľad koberca – farby sú intenzívnejšie a viac tak vyniknú.
Vysoko kvalitný kus Zelený koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Catay, 57 × 110 cm možno získať okrem iného tu a teraz na našom webe v rubrike koberce. Teraz môžete získať skvelé výrobky z tejto obľúbenej rubriky za super ceny! Významný výrobca Universal svojim zákazníkom dodáva špičkové produkty. Ale to nie je koniec našej ponuky, máme toho pre vás viac! U nás v ponuke nájdete ďalší skvelý tovar od výrobcu Universal. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený produkt Zelený koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Catay, 57 × 110 cm od značky s tradíciou a dobrou povesťou Universal ide zohnať práve teraz u nás za primerané peniaze! Teraz v akcii 19 EUR.