Zelený bavlnený vankúš Södahl Amanda, 40 x 60 cm

Pocíťte silu prírodnej froté bavlny v spojení s pravou perovou výplňou. Značka Södahl si dáva záležať na tom najkvalitnejšom spracovaní, ktoré... viac informácií »
Zelený bavlnený vankúš Södahl Amanda
Značka: Södahl
59 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pocíťte silu prírodnej froté bavlny v spojení s pravou perovou výplňou. Značka Södahl si dáva záležať na tom najkvalitnejšom spracovaní, ktoré...

Pocíťte silu prírodnej froté bavlny v spojení s pravou perovou výplňou. Značka Södahl si dáva záležať na tom najkvalitnejšom spracovaní, ktoré jé zároveň úplne šetrné k prírode. K tomu svojim vankúšom navrch pridala aj trendový minimalistický dizajn v duchu severskej elegancie. Tkaniny sú použité bez pričinenia akýchkoľvek chemických prostriedkov, dizajnéri pracujú s čisto organickými vláknami, ktoré sú zároveň obnoviteľnými zdrojmi. Výplňové perie pochádza výlučne z overených fariem spôsobom šetrnej recyklácie, kde nedochádza k týraniu zvierat. Výplň má prirodzene hrejivé účinky, ktoré vám prídu vhod predovšetkým počas zimných večerov. Tento pôvabný kúsok od značky Södahl je vybavený certifikátom Oeko-Tex Standard 100, čo zaručuje úplnú bezchybnosť použitého materiálu.
Zľavový produkt Zelený bavlnený vankúš Södahl Amanda, 40 x 60 cm možno zaobstarať práve tu a teraz na našom webe v kategórii uncategorized. Preskúmajte iné výrobky z našej sekcie vo výhodnej akcii! Táto značka pre svojich zákazníkov ponúka kvalitný tovar.

Unikátny a obľúbený produkt Zelený bavlnený vankúš Södahl Amanda, 40 x 60 cm od spoľahlivého výrobcu Södahl ľahko môžete získať práve teraz vo výhodnej akcii. V súčasnosti za cenu 59 EUR.