Zeleno-biely záhradný vankúš na sedenie Hartman Poule, 120 x 50 cm

Rozžiarte svoj záhradný nábytok so štýlovou kolekciou Poule od značky Hartman, ktorej vzhľad je zdobený trendy kohúťou stopou. Štýlový dizajn... viac informácií »
Zeleno-biely záhradný vankúš na sedenie Hartman Poule
Značka: Hartman
55 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rozžiarte svoj záhradný nábytok so štýlovou kolekciou Poule od značky Hartman, ktorej vzhľad je zdobený trendy kohúťou stopou. Štýlový dizajn...

Rozžiarte svoj záhradný nábytok so štýlovou kolekciou Poule od značky Hartman, ktorej vzhľad je zdobený trendy kohúťou stopou. Štýlový dizajn však nie je jej jediná prednosť. Vďaka kombinácii 50 % bavlny a 50 % polyesteru je textil odolný, ale stále si zachováva vytúženú priedušnosť a mäkkosť. O komfort a rýchle schnutie sa potom postará výplň z polyuretánovej peny.Lacný kus môžete dostať ľahko tu u nás umiestnený v rubrike sedáky na záhradný nábytok. Pripravili sme nové produkty z tejto obľúbenej sekcie za najnižšiu cenu. U nás toho nájdete oveľa viac, máme aj v ponuke ďalší preverený tovar značky Hartman. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento akčný a v zľave produkt Zeleno-biely záhradný vankúš na sedenie Hartman Poule, 120 x 50 cm od skvelej a známej značky Hartman môžete zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke za super peniaze. Kúpiť teraz za 55 EUR.