Zelená zamatová rozkladacia pohovka Milo Casa Luca

Zamatová pohovka Luca s 2 dekoračnými vankúšmi poskytuje skvelý priestor na relaxáciu a dodáva interiéru nádych dizajnu a luxusu. Syntetická tkanina... viac informácií »
Zelená zamatová rozkladacia pohovka Milo Casa Luca
Značka: Milo Casa
1 190 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zamatová pohovka Luca s 2 dekoračnými vankúšmi poskytuje skvelý priestor na relaxáciu a dodáva interiéru nádych dizajnu a luxusu. Syntetická tkanina...

Zamatová pohovka Luca s 2 dekoračnými vankúšmi poskytuje skvelý priestor na relaxáciu a dodáva interiéru nádych dizajnu a luxusu. Syntetická tkanina používaná značkou Milo Casa bola podrobená prísnemu testovaniu. Na poťah tejto pohovky bola použitá krásna látka s miernym leskom a krátkym vlasom, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a zároveň veľmi odolná voči oderu. Táto tkanina má aj vodoodolnú úpravu, ktorá je nevyhnutná najmä pre rodiny s deťmi a domácimi zvieratami. Je to preto, že sťažuje absorpciu kvapalín, čo znamená, že kvapalina sa zhromažďuje na povrchu materiálu a nepreniká hlboko do vlákien. Káva, čaj alebo víno vyliate na tkaninu sa tak odstráni v priebehu niekoľkých sekúnd priložením ľahko savej tkaniny alebo papierovej utierky.

Poznámka: rozmery úložného boxu sú 185 x 55 x 15 cm
Tento exkluzívny tovar Zelená zamatová rozkladacia pohovka Milo možno nakúpiť práve tu na stránkach v populárnej kateogrii pohovky a gauče. Teraz si môžete vybrať obľúbené produkty z tejto známej sekcie za výhodnú cenu. To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac. Samozrejme, máme v ponuke viac kvalitných produktov od dodávateľa Milo Casa. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Populárna značka Milo Casa vás obohatí o kvalitné produkty.

Akčný a v zľave tovar Zelená zamatová rozkladacia pohovka Milo Casa Luca od spoločnosti s úžasnou reputáciou Milo Casa pohodlne získate aktuálne v našej ponuke so zľavou. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 1 190 EUR.