Zelená sviečka Rustic candles by Ego dekor Rust, doba horenia 38 h

Veľa obľúbený tovar Zelená sviečka Rustic candles by získate práve na našich stránkach v známej rubrike sviečky! Teraz kúpite parádne produkty... viac informácií »
Zelená sviečka Rustic candles by Ego dekor Rust
Veľa obľúbený tovar Zelená sviečka Rustic candles by získate práve na našich stránkach v známej rubrike sviečky! Teraz kúpite parádne produkty...

Veľa obľúbený tovar Zelená sviečka Rustic candles by získate práve na našich stránkach v známej rubrike sviečky! Teraz kúpite parádne produkty z tejto rubriky za parádnu cenu. Vedúca značka Rustic candles by Ego dekor svojim zákazníkom ponúka špičkové výrobky. Nakupujte výhodný u nás! Náš sortiment je široký, mrknite na ďalšie kvalitné kúsky značky Rustic candles by Ego dekor. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Potrebovali by ste dávku relaxácie v prírode, ale vonku je nevľúdne počasie a na stole sa hromadí práca? Na spríjemnenie atmosféry si zapáľte sviečku vo farbách lesa a pripravte si šálku čaju alebo kávy. Plápolavá žiara a príjemné odtiene pozdvihnú náladu.

Prečo zvoliť sviečky Baltic Candles? Okrem elegancie je hlavným argumentom bezpečnosť.
1) Sviečky pri horení nestekajú. Knôt sa pálením a odparovaním vosku, pomaly prepadá sviečkou dole, kde je poistka, ktorá zabezpečí, že knôt neprehorí až na úplné dno.
Sviečka sa horením len nevýrazne zmenšuje a tvorí „tubus“ okolo knôtu.
2) Plameň sviečky horí priamo nahor (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkom správneho uloženia knôtu, ktorý je vo sviečke dokonale rovno.

Materiál sviečky: stearín (rastlinné a živočíšne tuky)

Tento akčný a v zľave výrobok Zelená sviečka Rustic candles by Ego dekor Rust, doba horenia 38 h od nášho výrobcu Rustic candles by Ego dekor jednoducho získate tady výhodne. Aktuálne stojí u nás 8 EUR.