Zelená rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Muguet, ľavý roh

Nechajte sa uniesť na vábivej vlne inšpirovanej luxusným glamour štýlom. Stačí vám k tomu rohová pohovka s leňoškou z kolekcie Muguet od značky... viac informácií »
Zelená rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Muguet
Značka: Mazzini Sofas
1 590 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nechajte sa uniesť na vábivej vlne inšpirovanej luxusným glamour štýlom. Stačí vám k tomu rohová pohovka s leňoškou z kolekcie Muguet od značky...

Nechajte sa uniesť na vábivej vlne inšpirovanej luxusným glamour štýlom. Stačí vám k tomu rohová pohovka s leňoškou z kolekcie Muguet od značky Mazzini Sofas. Na prvý pohľad zaujme nadýchanou opernou a sedacou časťou. Celkový dojem utvárajú dva vankúšiky, ktorým to najviac pristane pri elegantných opierkach.

Pohovku je možné rozložiť. Razom tak ponúkne dostatok priestoru na spánok. Ďalšou výhodou je aj úložný priestor, do ktorého môžete uložiť deky, vankúše či paplóny.

Jej celková nosnosť je 450 kg, a to vďaka luxusne pôsobiacim kovovým nohám v zlatej farbe. Pohovka má rám z masívneho borovicového dreva a čalúnenie z polyesterových vlákien. Tie majú vysokú hodnotu Martindale, ktorá určuje ich odolnosť voči oderu. A tento dizajnový kúsok je na tom veľmi dobre.

Čo je to Martindale test?
Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

O značke:
Značka Mazzini Sofas má vo svojej ponuke nábytok vyrábaný v Európe, ktorý je ladený do obľúbeného škandinávskeho štýlu. V ich repertoári možno vyberať z pohoviek, kresiel, stoličiek, pufov, podnožiek, čalúnených lavíc alebo tiež posteľových čiel. Ich dizajn si obľúbili aj siete vyhlásených hotelov a kúpeľov, kde práve tento nábytok dotvára atmosféru do dokonalosti. Vyberte si zo širokej variácie dizajnov, textílií a farieb, ktoré vám splnia sen o krásnom bývaní raz a navždy. Tento najpredávanejší tovar ide zohnať práve teraz na našom webe zaradený v sekcii rohové pohovky! Teraz môžete nájsť ešte ostatné výrobky zo spomínanej rubriky za super peniaze. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke však ďalší tovar značky Mazzini Sofas. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný kus Zelená rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mazzini Sofas Muguet, ľavý roh s osvedčenou značkou Mazzini Sofas ľahko môžete zohnať v súčasnosti až neuveriteľne lacno. Kúpiť teraz za 1 590 EUR.