Zelená rohová pohovka so zamatovým poťahom Scandic Magic, ľavý roh

Priestranná a pohodlná. Aj tak by sa dala nazvať pohovka od značky Scandic. Vďaka kombinácii moderných farieb a kovových nôh dostanete do svojho... viac informácií »
Zelená rohová pohovka so zamatovým poťahom Scandic Magic
Značka: Scandic
1 390 EUR
Kúpiť v e-shope »
Priestranná a pohodlná. Aj tak by sa dala nazvať pohovka od značky Scandic. Vďaka kombinácii moderných farieb a kovových nôh dostanete do svojho...

Priestranná a pohodlná. Aj tak by sa dala nazvať pohovka od značky Scandic. Vďaka kombinácii moderných farieb a kovových nôh dostanete do svojho interiéru krásu škandinávskeho štýlu. Zamatový povrch sa pýši vysokou odolnosťou a pohodlie zaisťuje výplň z PUR peny.Tento veľmi obľúbený produkt Zelená rohová pohovka so zamatovým poťahom Scandic Magic, ľavý roh ide zohnať jednoducho tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii rohové pohovky! Teraz si môžete kúpiť ešte ostatné výrobky z našej kategórie ľahko online! Tým ale naša ponuka nekončí, u nás toho nájdete oveľa viac! U nás nájdete viac výrobkov značky Scandic. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

V zľave tovar Zelená rohová pohovka so zamatovým poťahom Scandic Magic, ľavý od kvalitného výrobcu Scandic ľahko získate momentálne na webe za výhodné peniaze! Ponuka od 1 390 EUR.