Zelená plechová dóza na čaj Kitchen Craft Nostalgia

Plechové dózy Kitchen Craft sú praktické a dekoratívne zároveň. A aj keď do nich nebudete mať čo dať, nevadí. Sú tak krásne, že ich môžete... viac informácií »
Zelená plechová dóza na čaj Kitchen Craft Nostalgia
Značka: Kitchen Craft
16,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Plechové dózy Kitchen Craft sú praktické a dekoratívne zároveň. A aj keď do nich nebudete mať čo dať, nevadí. Sú tak krásne, že ich môžete...

Plechové dózy Kitchen Craft sú praktické a dekoratívne zároveň. A aj keď do nich nebudete mať čo dať, nevadí. Sú tak krásne, že ich môžete nechať vystavené na poličke či skrinke. Vďaka jemným pastelovým farbám budete mať doplnok, ktorý bude stále trendy!
Často hľadaný produkt máte možnosť nájsť okrem iného na našich stránkach v kategórii čaj a káva! Teraz si môžete zaobstarať iné produkty z tejto obľúbenej sekcie za akčnú cenu. To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Máme aj v ponuke viac skvelých výrobkov od výrobcu Kitchen Craft. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny produkt Zelená plechová dóza na čaj Kitchen Craft od našej známej značky Kitchen Craft je možné zaobstarať momentálne na webe za najnižšiu cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 16,99 EUR.