Zelená oceľová forma na tortu Guardini Bon Ton Heart

Talianska značka Guardini je známa predovšetkým pre výrobu foriem na pečenie, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prvotriednym... viac informácií »
Zelená oceľová forma na tortu Guardini Bon Ton Heart
Značka: Guardini
9 EUR
Kúpiť v e-shope »
Talianska značka Guardini je známa predovšetkým pre výrobu foriem na pečenie, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prvotriednym...

Talianska značka Guardini je známa predovšetkým pre výrobu foriem na pečenie, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prvotriednym spracovaním.

Napriek tomu, že je kolekcia Bon Ton esteticky vyladená do posledného detailu, na funkčnosti jej to rozhodne neuberá. Vyrobená je z Hi-Top ocele s dvojvrstvovým nepriľnavým povrchom Skandia Xtreme Plus, ktorá zaručuje rovnomernú distribúciu tepla, a tým znižuje aj množstvo vynaloženej energie.

Pri správnej starostlivosti sa vám odvďačí dlhou výdržou, a preto sme vám detailne spísali, ako na to:

• Pred prvým použitím formu dôkladne umyte.
• Pred pečením vnútornú stranu zľahka potrite olejom, maslom či margarínom.
• Pred vybratím torty z formy ju nechajte vždy aspoň čiastočne vychladnúť.
• Nie je vhodné používať inde, než v rúre, kde by teplota nemala prekročiť 230 °C. Ani tam ju však nedávajte prázdnu, pretože by došlo k znehodnoteniu jej kvality.
• Po každom použití formu dôkladne umyte v ruke pomocou mydla a následne dôkladne vysušte.
Tento kvalitný a lacný produkt Zelená oceľová forma na tortu Guardini Bon Ton Heart ide nakúpiť bezstarostne tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike nádoby a formy na pečenie. Vyberte si akčné produkty z tejto sekcie ľahko online! To nie je všetko, máme toho viac. Mrknite na ďalšie produkty od výrobcu Guardini. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Nový produkt Zelená oceľová forma na tortu Guardini Bon Ton Heart od obľúbenej značky Guardini ľahko zoženiete dnes extra so zľavou! Výhodne za cenu 9 EUR.