Zelená kameninová dóza s lyžičkou Bloomingville Pixie

O značke : Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa... viac informácií »
Zelená kameninová dóza s lyžičkou Bloomingville Pixie
Značka: Bloomingville
12 EUR14 EUR Zľava -14%
Kúpiť v e-shope »
O značke : Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa...

O značke :
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom.

Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach. Unikátny produkt Zelená kameninová dóza s lyžičkou Bloomingville Pixie získate ľahko tu na stránkach zaradený v kategórii dózy! Teraz si môžete vybrať ostatné výrobky z tejto sekcie za super peniaze!

Zaujímavý kus Zelená kameninová dóza s lyžičkou Bloomingville Pixie od kvalitnej značky Bloomingville zoženiete práve tu za mimoriadne nízku cenu. Akčné ceny už od 12 EUR.