Zelená forma na ľad Joseph Joseph QuickSnap Plus

Veľa predávaný tovar Zelená forma na ľad Joseph Joseph QuickSnap ide nakúpiť taktiež tu na našom webe v populárnej rubrike formy na ľad. Teraz... viac informácií »
Zelená forma na ľad Joseph Joseph QuickSnap Plus
Veľa predávaný tovar Zelená forma na ľad Joseph Joseph QuickSnap ide nakúpiť taktiež tu na našom webe v populárnej rubrike formy na ľad. Teraz...

Veľa predávaný tovar Zelená forma na ľad Joseph Joseph QuickSnap ide nakúpiť taktiež tu na našom webe v populárnej rubrike formy na ľad. Teraz kúpite ešte podobné výrobky zo spomínanej kategórie za najlepšie ceny.
Joseph Joseph opäť dokazuje, že aj do kuchyne patria geniálne a invenčné veci!

Quick SnapPlus je forma na ľad s patentovaným spôsobom vyberania jednotlivých kociek. Quick SnapPlus má aj vrchnák, ktorý umožní poskladanie foriem na seba, zamedzí vyliatiu vody a zabráni ľadovým kockám absorbovať pachy z mrazničky.

Forma na ľad sa plní vodou bežným spôsobom ako klasické formy. Ak potrebujete kocky ľadu vysypať, uvolnite ľadové zovretie pozdĺžnym skrútením celej formy. Následne uvoľňujte jednotlivé kocky stlačením spodných výstupkov v smere označenom šípkou.

QuickSnap umožní uvoľniť jednotlivé kocky priamo do nápojov. Ak vysypete požadované množstvo kociek, môžete formu so zvyšnými kockami zase vložiť do mrazničky.

Akčný a v zľave výrobok Zelená forma na ľad Joseph Joseph QuickSnap Plus od nášho popredného výrobcu Joseph Joseph získajte práve dnes za skvelú cenu. V akcii za 16 EUR.