Zelená dóza z recyklovaného skla Mauro Ferretti Coperchio, ⌀ 13 cm

Recyklované sklo je ideálnou voľbou pre tých, ktorým záleží na životnom prostredí i estetike. Vyberte si z pútavých odtieňov, ktoré vychádzajú... viac informácií »
Zelená dóza z recyklovaného skla Mauro Ferretti Coperchio
Recyklované sklo je ideálnou voľbou pre tých, ktorým záleží na životnom prostredí i estetike. Vyberte si z pútavých odtieňov, ktoré vychádzajú...

Recyklované sklo je ideálnou voľbou pre tých, ktorým záleží na životnom prostredí i estetike. Vyberte si z pútavých odtieňov, ktoré vychádzajú z aktuálnych trendov, ale zároveň pôsobia nadčasovo. Elegancia v podaní talianskej značky Mauro Ferretti rozžiari interiér v nespočetných kombináciách a kontextoch.
Tento kvalitný a lacný produkt Zelená dóza z recyklovaného skla nájdete tiež tu na našom webe v rubrike dózy! Teraz si môžete zaobstarať výnimočné kúsky v spomínanej rubrike za mimoriadne nízku cenu.

Tento obľúbený výrobok Zelená dóza z recyklovaného skla Mauro Ferretti Coperchio, ⌀ 13 cm originál od značky Mauro Ferretti nájdete momentálne naozaj výhodne. V súčasnosti za cenu 14 EUR.