Závesné zrkadlo k vešiaku Karup Design Hongi Black

Príslušesntvo k vešiaku Karup Hongi v prírodnom alebo čiernom prevedení. O značke Karup Design Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup... viac informácií »
Závesné zrkadlo k vešiaku Karup Design Hongi Black
Príslušesntvo k vešiaku Karup Hongi v prírodnom alebo čiernom prevedení. O značke Karup Design Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup...

Príslušesntvo k vešiaku Karup Hongi v prírodnom alebo čiernom prevedení.

O značke Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design sa sústredí na kvalitné bývanie a vytvorenie viac priestoru z mála.

Prvé, čo si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý dizajn. Či už sa zameriate na variabilné pohovky, alebo futón pre hostí. Všetky návrhy vznikajú v domovskej krajine tejto inovatívnej značky, v Dánsku. Výroba prebieha v Európe a výsledný produkt je spracovaný do posledného detailu. K vám domov sa dostane nábytok, ktorý bol vyrobený s láskou k remeslu a dizajnu.

Multifunkčný nábytok Karup Design sa vzhliadol hlavne v Japonsku. Rýchle životné tempo a málo priestoru boli kľúčom k úspechu a pomohli dánskym dizajnérom vytvoriť pohodlné futóny, vychytané rámy pohoviek a nábytok s dotykom japonských tradícií.


Tento výnimočný produkt Závesné zrkadlo k vešiaku Karup Design ide nakúpiť bezprostredne tu na stránkach v populárnej rubrike zrkadlá. Teraz nájdete úplne nové produkty v spomínanej kategórii za super cenu! Máme toho viac, u nás nájdete ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Karup Design. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt Závesné zrkadlo k vešiaku značky Karup Design ľahko získate teraz v ponuke za najnižšiu cenu! Ceny od 153 EUR.