Závesné svietidlo z hrabového dreva Dikdörtgen

Buď svetlo. ♥ Ako mávnutím čarovného prútika si rozžiarite svoje izby vďaka tomuto závesnému svietidlu. Svojím nevšedným dizajnom perfektne... viac informácií »
Závesné svietidlo z hrabového dreva Dikdörtgen
Značka: Beacon
31 EUR
Kúpiť v e-shope »
Buď svetlo. ♥ Ako mávnutím čarovného prútika si rozžiarite svoje izby vďaka tomuto závesnému svietidlu. Svojím nevšedným dizajnom perfektne...

Buď svetlo. ♥

Ako mávnutím čarovného prútika si rozžiarite svoje izby vďaka tomuto závesnému svietidlu. Svojím nevšedným dizajnom perfektne zapadne do rustikálneho a industriálneho štýlu. Jeho konštrukcia je z pevného kovu a hrabového dreva, ktoré patrí medzi najtvrdšiu drevinu z českých lesov.

Žiarovky nie sú súčasťou balenia.Tento veľmi žiadaný produkt ide kúpiť bezprostredne na stránkach zaradený v sekcii lustre. Zaobstarajte si akčné kúsky v spomínanej sekcii za rozumné peniaze. Samozrejme, že to nie je všetko, naša ponuka je široká. Pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Beacon. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Slávny dodávateľ Beacon vám môže ponúknuť skvelý sortiment. A to je ešte len začiatok!

Zaujímavý produkt Závesné svietidlo z hrabového dreva Dikdörtgen od značky s tradíciou a dobrou povesťou Beacon ľahko nájdete v aktuálnej ponuke výhodne. V súčasnosti za skvelú cenu 31 EUR.