Závesné svietidlo z dubového dreva Custom Form Line Plus L

Moderné stropné svietidlo od poľskej dizajnovej značky Custom Form si zamilujete. Jeho krásu možno len ťažko vyjadriť slovami, ale nás uchvátilo... viac informácií »
Závesné svietidlo z dubového dreva Custom Form Line Plus L
Značka: Custom Form
319 EUR
Kúpiť v e-shope »
Moderné stropné svietidlo od poľskej dizajnovej značky Custom Form si zamilujete. Jeho krásu možno len ťažko vyjadriť slovami, ale nás uchvátilo...

Moderné stropné svietidlo od poľskej dizajnovej značky Custom Form si zamilujete. Jeho krásu možno len ťažko vyjadriť slovami, ale nás uchvátilo svojou drevenou konštrukciou a jednoduchými líniami, ktoré sú jednoducho neprehliadnuteľné a neodolateľné zároveň.

O značke Custom Form:

Správne si vybrať je tiež umenie. Týmto heslom sa riadi dizajnová poľská značka Custom Form. Za cieľ si kladie vniesť do každého domova kvalitné a jedinečné kúsky, ktoré sú do detailu navrhnuté dizajnérmi a poctivo spracované poľskými remeselníkmi, ktorí sú majstrami vo svojom odbore.

Až 90% výroby pochádza z Poľska a k vám domov sa tak dostane produkt, ktorý prešiel rukami nejedného šikovného remeselníka. A rozhodne je z čoho si vybrať. Stolári značky Custom Form čarujú z dreva rozmanité stolíky a stoličky, ktorým dodávajú ich pohodlné sedadlá a operadlá majstri čalúnnici. Svetlá zasa vyrábajú zruční zvárači a elektrikári a váš strop alebo stôl osvieti dizajnová lampa, ktorú si ľahko obľúbite pre jej jedinečnosť.

V Custom Form vedia, že v pekne zariadenom domove sa lepšie žije, pracuje aj odpočíva. Zariaďte si svoje doma krásnym nábytkom a svietidlami tejto perfekcionistickej značky, ktorá dáva vyniknúť kráse a pôsobivosti poľského dizajnu.
Unikátny a žiadaný výrobok možno nakúpiť jednoducho tu na našich stránkach v známej sekcii lustre. Teraz si môžete vybrať iné produkty z tejto obľúbenej sekcie v akcii! Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás viac skvelých produktov značky Custom Form. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Populárny výrobca Custom Form svojim zákazníkom ponúka skvelé výrobky. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Tento skvelý kus Závesné svietidlo z dubového od dodávateľa kvalitných produktov Custom Form nájdete práve dnes naozaj lacno. Práve teraz za skvelú cenu 319 EUR.