Závesné kovové svietidlo Nkuku Gabra, ø 29,5 cm

Nástenné svietidlo Nkuku Gabra prepája aktuálne trendy s patinovým nádychom. Tento štýlový kúsok je vyrobený zo železa a skvele zapadne do kuchyne,... viac informácií »
Závesné kovové svietidlo Nkuku Gabra
Značka: Nkuku
173 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nástenné svietidlo Nkuku Gabra prepája aktuálne trendy s patinovým nádychom. Tento štýlový kúsok je vyrobený zo železa a skvele zapadne do kuchyne,...

Nástenné svietidlo Nkuku Gabra prepája aktuálne trendy s patinovým nádychom. Tento štýlový kúsok je vyrobený zo železa a skvele zapadne do kuchyne, jedálne alebo napríklad pracovne. Závesný kábel je zhotovený z textilu.

Značka Nkuku pri procese výroby dbá na princípy fair trade a obnoviteľnosti materiálov. Veľmi jedinečný produkt Závesné kovové svietidlo Nkuku Gabra, ø 29,5 cm možno nakúpiť ešte tu na našom webe v sekcii lustre! Pripravili sme pre vás ďalšie kusy z tejto populárnej kategórie v zľave! Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás taky viac kvalitného tovaru od značky Nkuku. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt Závesné kovové svietidlo Nkuku Gabra, ø 29,5 od výrobcu Nkuku máte možnosť zaobstarať práve tu za úplne najnižšiu cenu! V akcii od 173 EUR.