Záves s prímesou bavlny Minimalist Home World, 140 x 260 cm

Vneste do svojho interiéru príjemnú a modernú atmosféru s okenným závesom od spoločnosti Minimalist Home World. Dodá miestnosti štýl a pomôže... viac informácií »
Záves s prímesou bavlny Minimalist Home World
Vneste do svojho interiéru príjemnú a modernú atmosféru s okenným závesom od spoločnosti Minimalist Home World. Dodá miestnosti štýl a pomôže...

Vneste do svojho interiéru príjemnú a modernú atmosféru s okenným závesom od spoločnosti Minimalist Home World. Dodá miestnosti štýl a pomôže regulovať intenzitu svetla.

Je vyrobený zo zmesi polyesteru (70 %) a bavlny (30 %), vďaka čomu je odolný a trvácny. Nestráca svoj tvar ani výraznú farbu ani pri pravidelnom praní. Tento veľmi žiadaný výrobok Záves s prímesou bavlny Minimalist Home World, 140 x 260 cm možno zaobstarať pohodlne na našom webe umiestnený v rubrike uncategorized! Teraz kúpite podobné produkty z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu! Vehlasná značka vám môže ponúknuť veľmi kvalitný tovar Môžete sa presvedčiť sami. To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme aj v ponuke ďalšie skvelé kúsky od výrobcu . Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Vysokokvalitný produkt Záves s prímesou bavlny Minimalist Home World, 140 x 260 cm s pečaťou kvality značky Minimalist Home World ľahko zoženiete tu teraz práve v bezva akcii. V súčasnosti za 49 EUR.