Záhradný jedálenský stôl z akáciového dreva Kave Home Vilma, ø 90 cm

Stôl Vilma od spoločnosti Kave Home je vyrobený z akáciového dreva, ktoré je odolné voči UV žiareniu a má certifikát FSC™, ktorý zaručuje, že... viac informácií »
Záhradný jedálenský stôl z akáciového dreva Kave Home Vilma
Značka: Kave Home
239 EUR
Kúpiť v e-shope »
Stôl Vilma od spoločnosti Kave Home je vyrobený z akáciového dreva, ktoré je odolné voči UV žiareniu a má certifikát FSC™, ktorý zaručuje, že...

Stôl Vilma od spoločnosti Kave Home je vyrobený z akáciového dreva, ktoré je odolné voči UV žiareniu a má certifikát FSC™, ktorý zaručuje, že drevo pochádza z udržateľných zdrojov. V strede je otvor 4 cm na slnečník. Súčasťou sú aj plastové kryty nôh na vyrovnanie nerovností. Výnimočný a žiadaný produkt Záhradný jedálenský stôl z akáciového dreva Kave Home Vilma, ø 90 cm dostanete bez ťažkostí tu na stránkach v rubrike záhradné jedálenské stoly! Zaobstarajte si výnimočné produkty z tejto známej rubriky za rozumné peniaze! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke viac vybraných výrobkov od značky Kave Home. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Výrobca Kave Home pre svojich zákazníkov poskytuje veľmi kvalitný tovar Presvedčte sa!

Vysokokvalitný produkt Záhradný jedálenský stôl z akáciového dreva Kave Home Vilma, ø od výrobcu s dlhou históriou Kave Home ide získať práve dnes navždy výhodne! Aktuálne v akcii za 239 EUR.