WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Bora Bora, 46 × 39 cm

Výnimočný produkt ide nakúpiť teraz na našom webe v známej rubrike záchodové dosky! Teraz získate kvalitné produkty v spomínanej rubrike v bezva... viac informácií »
WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Bora Bora
Značka: Wenko
58 EUR
Kúpiť v e-shope »
Výnimočný produkt ide nakúpiť teraz na našom webe v známej rubrike záchodové dosky! Teraz získate kvalitné produkty v spomínanej rubrike v bezva...

Výnimočný produkt ide nakúpiť teraz na našom webe v známej rubrike záchodové dosky! Teraz získate kvalitné produkty v spomínanej rubrike v bezva akcii! Wenko búra všetky tabu a nehanbí sa urobiť z toalety miesto úľavy a odpočinku. Preto prichádza so širokou ponukou záchodových dosiek s dovolenkovými motívmi. Zatvorte za sebou dvere a zostaňte na chvíľu sami so svojimi myšlienkami tam, kam aj cisár pán musel chodiť pešo.

Systém Easy-Close je geniálny vynález, ktorý obmedzí partnerské hádky týkajúce sa zdvihnutej záchodovej dosky na minimum. Stačí len ľahké poštuchnutie a doska sa sama a bez hluku sklopí.

Vďaka systému Fix-Clip možno celé sedadlo jedným pohybom namontovať, ale aj zložiť. Uľahčuje tak čistenie a zlepšuje hygienu na toalete. Vďaka nastaviteľnému rozpätiu pántov pasuje sedadlo Wenko na všetky štandardné rozmery záchodovej misy.

Tento skvelý kus WC sedadlo s jednoduchým zatváraním Wenko Bora Bora, 46 × 39 cm od známej značky Wenko jednoducho zaobstaráte aktuálne na našej webovej stránke trvalo výhodne! Teraz nakúpite za 58 EUR.