WC sedadlo s 3D obrázkom a jednoduchým zatváraním Wenko Lion, 44,5 x 38 cm

Kto si myslel, že sa v rámci záchodového dizajnu nedá nič nové vymyslieť, tomu spadne sánka pri pohľade na Wenko 3D záchodové sedadlá. Ideálna... viac informácií »
WC sedadlo s 3D obrázkom a jednoduchým zatváraním Wenko Lion
Značka: Wenko
69,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kto si myslel, že sa v rámci záchodového dizajnu nedá nič nové vymyslieť, tomu spadne sánka pri pohľade na Wenko 3D záchodové sedadlá. Ideálna...

Kto si myslel, že sa v rámci záchodového dizajnu nedá nič nové vymyslieť, tomu spadne sánka pri pohľade na Wenko 3D záchodové sedadlá. Ideálna súčasť vybavenia pre ľudí, ktorí radi neustále prekvapujú.

Systém Easy-Close je geniálny vynález, ktorý obmedzí partnerské hádky týkajúce sa zdvihnutej záchodovej dosky na minimum. Stačí len ľahké poštuchnutie a doska sa sama a bez hluku sklopí.

Vďaka systému Fix-Clip možno celé sedadlo jedným pohybom namontovať, ale aj zložiť. Uľahčuje tak čistenie a zlepšuje hygienu na toalete. Vďaka nastaviteľnému rozpätiu pántov pasuje sedadlo Wenko na všetky štandardné rozmery záchodovej misy. Unikátny a obľúbený produkt WC sedadlo s 3D obrázkom a jednoduchým zatváraním Wenko Lion, 44,5 x 38 cm ide zohnať ešte tu na našom webe v obľúbenej rubrike záchodové dosky! Vyhľadajte si ešte podobné produkty z tejto známej sekcie za úplne najnižšiu cenu! Obľúbená značka zákazníkov Wenko má v stále ponuke kvalitné výrobky. Nebojte, máme toho viac, máme aj v ponuke ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa Wenko. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Lacný výrobok WC sedadlo s 3D obrázkom od skvelej a známej značky Wenko jednoducho môžete nájsť momentálne skutočne výhodne! Momentálne v akcii za 69,90 EUR.