WC antikoro doska Wenko Pretty

Rozlúčte sa s nudnou toaletou. S týmto elegantným záchodovým sedadlom z odolného termoplastu to už inak nejde. Vďaka integrovanej funkcii Easy-Close... viac informácií »
WC antikoro doska Wenko Pretty
Značka: Wenko
26 EUR34 EUR Zľava -24%
Kúpiť v e-shope »
Rozlúčte sa s nudnou toaletou. S týmto elegantným záchodovým sedadlom z odolného termoplastu to už inak nejde. Vďaka integrovanej funkcii Easy-Close...

Rozlúčte sa s nudnou toaletou. S týmto elegantným záchodovým sedadlom z odolného termoplastu to už inak nejde.

Vďaka integrovanej funkcii Easy-Close môžete zabudnúť na hlasné búchanie alebo zatvorené prsty. Na dosiahnutie hladkého a tichého zatvárania stačí veko len ľahko stlačiť.

Vysokú hygienu zabezpečuje montáž Fix-Clip, vďaka ktorej možno sedadlo ľahko vybrať a nainštalovať stlačením integrovaného tlačidla. To uľahčuje čistenie aj ťažko prístupných miest.

Zatiaľ čo dva závesy z nehrdzavejúcej ocele zabezpečujú pevné uchytenie celého záchodového sedadla, dodatočná gumová vložka v upevňovacom mechanizme zabraňuje akémukoľvek skĺznutiu sedadla.

Poznámka: vhodné pre všetky toalety štandardnej veľkosti.
Veľmi žiadaný tovar WC antikoro doska Wenko ide získať teraz na našich stránkach v známej kategórii záchodové dosky. Teraz nájdete kvalitné produkty zo spomínanej rubriky za rozumné peniaze. Predná značka Wenko pre svojich zákazníkov dodáva top sortiment.

Žiadaný produkt WC antikoro doska Wenko Pretty značky Wenko ľahko môžete zaobstarať tu teraz práve za úžasnú cenu. Akčná cena 26 EUR.