Vzorovaný koberec Zuiver Magic Sunrise, 160 x 230 cm

Máte pocit, že vášmu domovu chýba trocha útulnosti? Kúpte si mäkučký, štýlový koberec. Holandská značka Zuiver prichádza s mnohými kvalitne... viac informácií »
Vzorovaný koberec Zuiver Magic Sunrise
Značka: Zuiver
419 EUR
Kúpiť v e-shope »
Máte pocit, že vášmu domovu chýba trocha útulnosti? Kúpte si mäkučký, štýlový koberec. Holandská značka Zuiver prichádza s mnohými kvalitne...

Máte pocit, že vášmu domovu chýba trocha útulnosti? Kúpte si mäkučký, štýlový koberec. Holandská značka Zuiver prichádza s mnohými kvalitne spracovanými modelmi, ktoré dodajú interiéru pomyselnú čerešničku na torte.

O značke:

Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť prvotriedny dizajn s cenami, ktoré nezruinujú vašu peňaženku, nie je nemožné.

Tím dizajnérov pracuje v kanceláriách, ktoré sú vybavené ich vlastnými kreáciami, a ktoré zároveň fungujú ako značkový showroom.

Svoj vlastný nábytok majú radi a plne mu dôverujú, takže mu môžete veriť aj vy!
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt dá sa zaobstarať ešte tu na stránkach v kategórii koberce. Preskúmajte akčné produkty z našej rubriky jednoducho online!

Tento veľmi žiadaný výrobok Vzorovaný koberec Zuiver Magic od spoločnosti s úžasnou reputáciou Zuiver ľahko zaobstaráte aktuálne na našej webovej stránke za parádnu cenu! Teraz nakúpite za 419 EUR.