Výtvarný set s akvarelovými pastelkami Djeco Atelier Príroda

Veľa žiadaný tovar dostanete v pohode tu na našich stránkach v populárnej sekcii detské hračky. Nájdite si ešte ostatné kúsky z našej sekcie v... viac informácií »
Výtvarný set s akvarelovými pastelkami Djeco Atelier Príroda
Značka: Djeco
19 EUR
Kúpiť v e-shope »
Veľa žiadaný tovar dostanete v pohode tu na našich stránkach v populárnej sekcii detské hračky. Nájdite si ešte ostatné kúsky z našej sekcie v...

Veľa žiadaný tovar dostanete v pohode tu na našich stránkach v populárnej sekcii detské hračky. Nájdite si ešte ostatné kúsky z našej sekcie v bezva akcii. Samozrejme, že to nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. U nás nájdete ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Djeco. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Pre umelecké duše a tvorivé ruky. Pomocou akvarelových pasteliek deti dotvoria očarujúce obrázky. Hotové diela si potom môžu vystaviť na nástenku alebo nimi potešiť prarodičov.

Balenie obsahuje 4 obrázky na dotvorenie, 9 akvarelových pasteliek, lepidlo a štetec. Vhodné pre deti od 8 rokov. Rozmery balenia: 29.5 x 23 x 4 cm.

Tento výnimočný produkt Výtvarný set s akvarelovými pastelkami Djeco Atelier Príroda s pečaťou kvality značky Djeco jednoducho môžete zaobstarať u nás teraz v zľave! Akčné ceny od 19 EUR.