Výtvarný set na pieskovanie Djeco Tropical Animals

Originálne technika pieskovania nadchne predškolské aj staršie deti. Malí umelci podľa návodu odstránia ochrannú fóliu na samolepiacich plochách.... viac informácií »
Výtvarný set na pieskovanie Djeco Tropical Animals
Značka: Djeco
20,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Originálne technika pieskovania nadchne predškolské aj staršie deti. Malí umelci podľa návodu odstránia ochrannú fóliu na samolepiacich plochách....

Originálne technika pieskovania nadchne predškolské aj staršie deti.

Malí umelci podľa návodu odstránia ochrannú fóliu na samolepiacich plochách. Následne nanesú farebný piesok podľa príslušných čísiel. Prebytočný piesok sa potom vďaka otvoru v rohu škatuľky nasype späť do téglika.

Balenie obsahuje 4 lepivé podložky s obrázkami, 6 túb s trblietkami, podrobný návod a pomôcku na odstránenie papiera.
Vhodné pre deti od 8 rokov.
Rozmer balenia: 23,5 x 23 x 4 cm


Výnimočný produkt Výtvarný set na pieskovanie Djeco môžete nakúpiť už dnes tu na stránkach v známej kategórii detské hračky! Teraz si môžete kúpiť výnimočné produkty z tejto populárnej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu! Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás v ponuke nájdete viac kúskov od výrobcu Djeco. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt Výtvarný set na pieskovanie Djeco od obľúbenej značky Djeco získajte práve teraz v našej ponuke za skvelú cenu! Akčná cena 20,90 EUR.