Vonný difuzér s vôňou levandule a ľalie Parks Candles London, intenzita vône 4 týždne

Váš domov môže byť neustále prevoňaný harmonickými tónmi, ktoré pomáhajú k upokojeniu a relaxácii. Za difuzérom s ratanovými tyčkami stojí... viac informácií »
Vonný difuzér s vôňou levandule a ľalie Parks Candles London
Váš domov môže byť neustále prevoňaný harmonickými tónmi, ktoré pomáhajú k upokojeniu a relaxácii. Za difuzérom s ratanovými tyčkami stojí...

Váš domov môže byť neustále prevoňaný harmonickými tónmi, ktoré pomáhajú k upokojeniu a relaxácii. Za difuzérom s ratanovými tyčkami stojí britská značka Parks Candles London, pre ktorú sú prírodné esenciálne oleje základom.

Všetky zložky, ktoré difuzér obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách. Výrobky sú preto vhodné pre vegánov.. Vyberať môžete zo širokej škály vôní – od citrusových cez kvetinové až po drevité.
Tento kvalitný produkt Vonný difuzér s vôňou levandule a ľalie ide nakúpiť teraz na našom webe v populárnej kateogrii vonné tyčinky a difuzéry! Teraz nájdete obľúbené produkty z tejto populárnej rubriky za super peniaze.

Tento kvalitný produkt Vonný difuzér s vôňou levandule a ľalie Parks Candles London, intenzita vône 4 týždne od značky s dobrým menom Parks Candles London máte možnosť nakúpiť teraz skutočne výhodne! V súčasnosti v predaji od 19 EUR.